Odborný časopis Logistika a mediální dům Economia, který vydává mimo jiné Hospodářské noviny nebo týdeník Ekonom, spustili další ročník soutěže Impuls Logistika.

 

Svůj logistický projekt, produkt nebo službu můžete do pátku 25. června přihlásit na webu Impuls Logistika. Zde najdete jak proklik na přihlášku, časový harmonogram, tak pravidla a doporučení, do které kategorie své inovace zařadit.

Všeobecně platí, že přihlášený projekt, produkt, služba či realizace ekologických řešení mají být spuštěny v pilotním nebo plném provozu během roku 2020 nebo během prvních čtyřech měsíců roku letošního. Hlásit se lze do konce května 2021 a hodnotit se bude především inovativnost myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení v praxi a celkové přínosy pro firmu.

Vítězové soutěže získají, kromě radosti z dosaženého úspěchu, také inzerci u mediálních partnerů soutěže (Hospodářských novin nebo týdeníku Ekonom); představení vítězných řešení v tištěných i on-line titulech společnosti Economia (Hospodářské noviny, iHNED.cz, Logistika); informace o výsledcích soutěže v tiskové zprávě Economie rozeslané do hlavních českých médií a oznámení výsledků soutěže na sociálních sítích a v měsíčníku Logistika.

Na webu soutěže najdete i výsledky minulého ročníku. Cenu za hlavní inovaci v kategorii Top projekt získal Gebrüder Weiss za měření přepravovaných zásilek za pohybu pomocí Systému Cargometer.

První cenu za Top logistický produkt získala společnost Xertec a. s. za instalace robotických linek na balení balíkových zásilek CMC CartonWrap XL.

Hlavní cenu za Top logistickou službu si odnesla společnost DoDo za Logistickou platformu DoDo, která díky data-driven přístupu zvyšuje udržitelnost městské logistiky.

A první cenu v kategorii Eco-Eco záskala společnost Malfini, a.s. (soutěžila ještě pod dřívějším názvem Adler Czech, a.s.) za instalaci fotovoltaického systému s bateriemi a kogenerací.

V jedenáctém čísle loňského ročníku Logistiky jsme všechny vítězné projekty, produkty, služby a eko řešení podrobně popsali a zveřejnili konečné pořadí.

Sledujte též novinky na profilu Logistiky na sociální síti Linkedin.

Související