Logicor, jeden z předních evropských majitelů a provozovatelů logistických areálů, oznámil otevření nové pobočky v Praze.

Hlavním manažerem pro správu aktiv a výstavbu Logicor v České republice, který bude pražskou pobočku řídit, je Pavel Rufert. Ve své nové funkci bude Pavel odpovědný za posílení tržního podílu společnosti Logicor, zajišťování nových nájemníků a dohled nad kupováním pozemků a výstavbu nových projektů na podporu dalšího rozšiřování portfolia spravovaných nemovitostí a pracovního týmu.

Pavel Rufert má víc než 10 let zkušeností v průmyslovém a komerčním sektoru a přichází ze společnosti P3, kde působil jako manažer pro pronájmy a jeho povinnosti zahrnovaly získávání nových nájemníků jak pro stávající areály, tak pro areály budované na míru, vyjednávání pronájmů, řízení projektů, budování zákaznických vztahů, zajišťování nových pozemků a poskytování nemovitostí ke koupi.

Před působením ve společnosti P3 pracoval šest let jako konzultant pro společnost Jones Lang LaSalle Czech Republic, kde jednal jménem pronajímatelů a nájemníků z oboru automobilového průmyslu a jiných výrobních odvětví, FMCG, 3PL, velkoobchodu, maloobchodu a e-commerce.

Související