Společnost Gefco oznámila uzavření partnerství se společností Autobid.de, on-line aukční platformou pro ojetá vozidla, kterou vlastní německý aukční expert Auktion & Markt AG. Tento nový obchodní vztah bude využívat platformu Gefco Moveecar zaměřenou na provozní správu vozidel.

Společnost Gefco staví na svých znalostech trhů s ojetými vozidly a mobilitou a nabízí optimalizovaná přepravní řešení, komplexní viditelnost a dodávku až ke koncovým zákazníkům, což velké značky v současnosti očekávají. Zákazníci mohou vyhodnotit náklady a podmínky přepravy již během probíhajícího aukčního procesu a také si snadno na internetu rezervovat přepravu.

„Jsme nadšení ze spolupráce se společností Autobid.de, která stojí v čele mezinárodního trhu ojetých vozidel,“ popsal situaci Frank Erhard, generální manažer německé pobočky Gefco. „Sdílíme vizi rozsáhlých, prvotřídních služeb, které zajistí skvělou zákaznickou zkušenost, a s radostí budeme poskytovat svému partnerovi komplexní nabídku systému Moveecar.“

Podle Petera Lindnera, člena představenstva společnosti Auktion & Markt AG je ze zákaznického pohloedu dodávka až do domu zásadním krokem v průběhu celé aukce: „Jde o první fyzický kontakt s danou automobilovou značkou po digitálním průběhu aukce a většina našich zákazníků očekává stejnou – ne-li lepší – digitální zkušenost, kterou mají z jiných odvětví maloobchodu.“

Od začátku pandemie covidu-19 hraje schopnost minimalizovat kontakty a nabízet služby, které ochrání integritu vozidel, zásadní roli v zákaznické zkušenosti a důvěře. S cílem naplnit tuto výzvu společnost Gefco nabízí bezkontaktní dodávku (k fyzickému kontaktu mezi řidičem a koncovým zákazníkem nedochází) a připravuje dodávaná vozidla v souladu s nejnovějšími zdravotními a bezpečnostními předpisy.

Související