Disponovat budovou uzpůsobenou na míru přináší mnoho klíčových výhod, zejména pro inovativní společnosti. Prologis před nedávnem podepsal smlouvu na pronájem 21 tisíc metrů čtverečních právě BTS prostor v Prologis Park Prague-Úžice se zákazníkem Crussis Electrobikes, českým výrobcem elektrokol a tříkolek.

Budova na míru nabídne Crissis široké spektrum prvků zvyšujících provozní efektivitu a podporujících wellbeing zaměstnanců. K optimální spotřebě elektřiny ve výrobní části budovy přispěje výkonné LED osvětlení se snímači pohybu a senzory intenzity denního světla.

Ve speciálních vnitřních skladových prostorách budou uloženy elektrické baterie, jež Crussis instaluje do svých výrobků. Světlíky pak zajistí dostatek denního světla, které příznivě působí na zdraví zaměstnanců.

Prologis Park Prague-Úžice, situovaný devět kilometrů severně od Prahy, navíc poskytne pohodlné spojení jak do hlavního města, tak na pražské letiště i na zahraniční trhy.

„Roli během rozhodování zákazníka o přesunu do nového sídla sehrály samozřejmě i lokalita, udržitelné prvky a celková přátelská atmosféra parku, nicméně rozhodující byla řešení na míru, jež jsme pro něho navrhli. Nemůžeme se dočkat další spolupráce, během níž bude naší prioritou splnit veškerá přání Crussis a pomoci dostat jejich inovativní produkty k ještě více zákazníkům,“ řekla Anna Jůzová, manažerka pronájmů a zákaznické zkušenosti Prologis.

Související