Přední výrobce a prodejce široké škály farmaceutických produktů Dr.Max podepsal smlouvu na dlouhodobý pronájem devíti tisíc metrů čtverečních plochy v Prologis Park Bratislava. Pro  společnost Dr.Max je moderní logistické zázemí zásadní pro plánovanou budoucí expanzi ve střední Evropě.

Chladicí technologie ve skladech Prologis Parku Bratislava zajišťuje vhodné prostředí pro uchovávání lékárenských produktů, světlá výška stropu 10 metrů usnadňuje efektivní procesy ve skladu a LED osvětlení podporuje efektivní využití energie, čímž napomáhá ochraně životního prostředí.

Zaměstnanci zde budou těžit z výhod budovy přizpůsobené jejich požadavkům, a nejen to: Prologis Park Bratislava například disponuje vlastním fotbalovým hřištěm. „Naše podnikání je především o zdraví a wellbeingu, a tak nám záleží na zdravém životním stylu všech, kteří pro nás pracují,“ říká Jan Žák, generální ředitel Dr.Max pro Slovensko. 

Transakce zprostředkovaná společností Cushman & Wakefield nabízí možnost další expanze, díky níž může Prologis pro Dr.Max poskytnout více prostor na míru. Společnost Dr.Max se na novou adresu v Prologis parku Bratislava nastěhuje ve třetím čtvrtletí letošního roku. „Prologis Park Bratislava se stane skvělým prostorem pro podnikání a další růst společnosti Dr.Max,“ říká Jakub Randa, manažer pro leasing a zákaznickou zkušenost Prologis na Slovensku.

 

Související