Miliontý vozík slavnostně přivítal minutový ohňostroj s červenými bengálskými světly, prskavkami a spoustou třpytek, které zasypaly vyrobený vysokozdvižný vozík a magickou číslovku 1 000 000. Dieselový vysokozdvižný vozík Linde poslední generace se už druhý den vydal na cestu do svého budoucího pracoviště, do společnosti Colorobbia España S.A. ve Španělsku, významného hráče na poli sklářského a keramického průmyslu. Tam posílí flotilu 60 kusů vysokozdvižné techniky značky Linde.

 

„Na manipulační techniku Linde spoléháme již 24 let a ceníme si zejména její uživatelské přívětivosti a bezpečnosti,“ říká Gonzalo Trilles de Castro, generální ředitel v Colorobbia España S.A. „Stejně důležité je pro nás také spolehlivé partnerství se společností, která sdílí i naši filozofii udržitelnosti, inovací a technologií. To vše je zárukou dlouhodobého úspěchu,“ dodává Gonzalo Trilles de Castro.

„Čelní vysokozdvižné vozíky Linde se spalovacím motorem, vyráběné v Aschaffenburgu se v České republice vždy těšily velké oblibě pro jejich unikátní vlastnosti, hlavně dokonale citlivým a přesným pojezdem, nízkou spotřebu a dlouhou životností,“ oceňuje úspěch těchto vozíků v Česku Pavel Osička, obchodní ředitel české pobočky Linde Material Handling.

Když Linde Material Handling v roce 1959 představilo svůj první vysokozdvižný vozík „Hubtrac“, nabídlo svým zákazníkům novou technologicky vyspělou alternativu k dříve na trhu dostupným, obtížně ovladatelným vozíkům. Zásadní inovace spočívala v hydrostatickém pohonu vozíku, který umožnil dvoupedálové ovládání. Jízda se tak stala plynulejší a efektivnější. Tento předchůdce současných vysokozdvižných vozíků se výborně hodil pro vychystávání zboží ze skladů a jejich nakládání a vykládání do kamionu.

I nyní je Linde Material Handling nastavuje technologické standardy. Nabízí vozíky připravené na budoucnost díky široké škále možných pohonů, inteligentních asistenčních systémů a je leadrem v intralogistice. „Naším cílem je zajistit zákazníkům co nejefektivnější a nejbezpečnější proces manipulace s materiálem. Věřím, že tak dlouhodobě přispíváme k profesnímu růstu našich partnerů,“ říká Stefan Prokosch, Senior Vice President Brand Management v Linde Material Handling. „Nyní nás čeká další milník v historii naší společnosti. Tím je uvedení nové generace elektrických vysokozdvižných vozíků Linde, které plánujeme na letošní červen,“ dodává Stefan Prokosch.