Mezinárodní kurýrní společnost Der Kurier rozšířila své služby do Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi a Benátek nad Jizerou. Tamní zákazníci, průmyslové, distribuční a výrobní firmy, tak mohou využívat službu Do Německa bez hranic a dopravu zboží za jeden den do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska.

„Pro doručování do dalších zemí Evropské unie u nás platí stejné podmínky a samozřejmě kvalita jako při doručování do Německa,“ říká Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Do Německa bez hranic

Služba Do Německa bez hranic nabízí doručení následující pracovní den. Stejné podmínky platí i pro import do České republiky, cena zůstává stejná. Mezi standardy pak patří i doručování o víkendu či svátcích. Liberecké, mladoboleslavské i firmy z Turnova tak nyní budou moci zefektivnit své doručování nehledě na pracovní dny, svátky i víkendy.

„Nabízíme našim českým zákazníkům stejnou kvalitu, kterou dostávají klienti v Německu. Tedy stejnou rychlost doručení, aniž bychom firmám navyšovali náklady,“ upřesňuje Přemysl Lukeš. „Princip naší dopravy je založený na zrychlení doručení zásilky, a to za zachování současných nákladů zákazníka. Věříme, že naše služby výrazně urychlí dopravu firmám i ve zmiňovaných městech. Jde o zlepšení služeb, aniž bychom navyšovali náklady,“ dodává.

Doručování do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska splňuje stejné standardy jako stávající služba Do Německa bez hranic.

Související