Space Brokers jsou novou českou realitní poradenskou společností založenou na konci roku 2020. Tvoří ji tým sedmi zkušených realitních profesionálů Martin Šumera, Michal Barthell, Jana Slavíková, Marek Sýkora, Ondřej Straširybka, Marek Votava a Rudolf Žůrek, kteří se zaměřují na trh komerčních nemovitostí. Pět ze sedmi partnerů Space Brokers se specializuje na industriální nemovitosti, pokrývají všechny regiony v Česku.

Firmám nabízí vyhledání vhodných skladových a výrobních prostor na míru, sjednání nebo přejednání nájemních podmínek a konzultace ohledně nastavení logistických procesů. Vlastníkům průmyslových nemovitostí zajistí kvalitní nájemce. Space Brokers působí také v oblasti pronájmů kancelářských a maloobchodních nemovitostí a v investičním transakčním poradenství.

„Klientům nabízíme detailní a dlouhodobou znalost českého trhu komerčních nemovitostí, na kterém se někteří z nás pohybují od roku 2005. Spojili jsme síly, protože jsme přesvědčeni, že naše individuální zkušenosti se v rámci Space Brokers nesčítají, ale násobí,“ říká Martin Šumera, partner Space Brokers.

„První transakcí, kterou se nám podařilo hned v lednu 2021 uzavřít, byl pronájem 1600 metrů čtvrečních skladových prostor v areálu Mototechny na Praze 5 pro společnost XXXLutz. Prostory budou sloužit jako výdejní sklad pro zákazníky dvou prodejen v Nových Butovicích. O dalších pronájmech jednáme,“ dodává Jana Slavíková, partnerka Space Brokers.

Související