Logistická společnost ShipMonk, která nedávno ohlásila prodej minoritního podílu investorům z Summit Partners v přepočtu za více než šest miliard korun, začíná intenzivněji rozvíjet a budovat své vývojové centrum v Praze. Právě na tomto úkolu se bude podílet i jeho nová posila, Barbora Habětínková, která do ShipMonku přestoupila z Rohlík.cz. Její odpovědností bude zastřešení veškeré personalistiky v pozici HR manažerky.

Hlavním cílem ShipMonku je vybudovat v Praze špičkové pracoviště, charakterizované mimo jiné škálovatelnými HR procesy pro větší týmy či náborem seniorních programátorů potřebných pro další růst společnosti. Habětínková se tak bude podílet i na budování značky zaměstnavatele.

Vývojářský tým sídlící v Praze stojí za technologickým zázemím firmy zažívající peak sezóny, která je kvůli covidu-19 ještě náročnější než obvykle - denně se v amerických skladech ShipMonku zpracovává až 110 tisíc zásilek. "Báru s velkým potěšením vítám na palubě, její příchod je skvěle načasován,“ komentoval nástup nové posily Jan Bednář, šéf a zakladatel společnosti ShipMonk.

„Na tuto pracovní výzvu se velmi těším. Přišla jsem do ShipMonku v tom nejhektičtějším období, které tento sektor může zažívat. Navyšujeme kapacity, abychom mohli vyhovět extrémní poptávce, která se drží od konce roku, a udrželi tempo i nadále. Americký peak má po technologické stránce na starosti právě tým zde v Praze a mým hlavním úkolem v současnosti je, aby měl ShipMonk dostatek zkušených developerů, kteří nám pomohou toto intenzivní období překonat a následně rozvíjet firmu dál,“ řekla Barbora Habětínková, která má se skokovým nárůstem zaměstnanců bohaté zkušenosti z předchozího angažmá.

Barbora Habětínková, která má se skokovým nárůstem zaměstnanců bohaté zkušenosti z předchozího angažmá.

 

Související