Společnost Zebra Systems oznámila, že jejím obchodním ředitelem se stal Aleš Hok, doposud konzultant a vedoucí týmu softwarových řešení Acronis v Zebra Systems.Aleš Hok bude zodpovědný za rozvoj partnerské sítě, hledání obchodních příležitostí a strategický rozvoj obchodu všech značek, které společnost distribuuje – tedy Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda a SolarWinds MSP.

Aleš Hok pracuje v Zebra Systemsod roku 2006, kdy začal jako pracovník technické podpory Acronis a v roce 2010 přešel na pozici konzultanta softwarových řešení Acronis, jež zastával do konce minulého roku. Jeho hlavní doménou je zálohování a ochrana dat provozovaných v jakémkoliv prostředí, disaster recovery, zajišťování obchodní kontinuity a komplexní kybernetická ochrana. Je držitelem řady certifikátů včetně Acronis Certified Engineer pro řešení Acronis Cyber Protect, Acronis Backup a Acronis Access.

„Považuji za velké štěstí, že jsem mohl být u dynamického rozvoje našeho odvětví. Ať již šlo o rozšíření našeho portfolia či teritoria, nespočet ocenění vendorů i partnerů nebo vstup mezi top tisícovku nejrychleji rostoucích firem v Evropě. A s velkou chutí se těším především na to, že budeme ještě intenzivněji podporovat úspěchy a výsledky našich partnerů. Protože bez jejich úspěchů by se nikdy neuskutečnil ani ten náš,“ řekl Aleš Hok.

„Aleš během bezmála 15 let v naší firmě významným způsobem přispěl k tomu, že značka Acronis je na českém a slovenském trhu vnímána jako jeden z hlavních hráčů na trhu kybernetické ochrany,“ konstatoval Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra Systems. „Pevně věřím tomu, že jeho obchodní zkušenosti a odborné znalosti pomohou pozvednout na podobnou úroveň i ostatní značky v našem portfoliu.“

 

Související