Poskytovatel logistických služeb Hellmann posiluje svou pozici v Česku. V jednom z největších průmyslových parků v zemi, CTParku Bor, získá nové skladovací prostory. K současným 20 tisícům metrů čtverečních, které zde již obhospodařuje, tak přibude od konce roku dalších téměř 12 tisíc metrů čtverečních. Logistická firma svou základnu v CTParku Bor využije pro celosvětovou distribuci zejména se zaměřením na německé území.

„Společnost Hellmann je naším dlouholetým klientem a respektovaným partnerem. Jsem proto rád, že se nám právě v rámci této spolupráce podařilo flexilbilně reagovat na pořebu dodatečných skladových kapacit v CTParku Bor,” řekl senior business developer CTP pro český region Jakub Kodr.

Borský park je pro CTP pilotním projektem, kde zavádí ve velkém měřítku nový přístup ke komunitě. Pro nájemce zde buduje širokou nabídku služeb. Kromě hřišť a dalších zařízení pro volný čas zamětnanců i lidí z okolí developer doplňuje postupně tento i další své areály například o kantýny a restaurace, ubytovací zařízení pro zaměstnance nájemců nebo o lékařské ordinace.

„Chceme, aby naše parky byly multifunkční a nenabízely jen práci. Potřebujeme v nich mít i místo, kde se mohou klienti potkávat a trávit volný čas. Dobré vybalancování pracovních a volnočasových aktivit totiž přispívá ke spokojenosti zaměstnanců a my k tomu našim nájemcům nabízíme prostor,“ řekl Kodr.

Kvalitu borského areálu ocenil také Hellmann. „S CTP máme dlouhodobé zkušenosti. Areál v Boru nám vyhovuje svou polohou, infrastrukturou i navazujícím vybavením. Ocenili jsme především rychlost, s jakou bylo CTP schopno zareagovat na naši poptávku po nových prostorech,“ vysvětlil Marc Wijnen z evropského zastoupení společnosti Helmmann.

Související