Společnost Gefco, přední světový hráč v oblasti multimodálních řešení dodavatelských řetězců a přední evropský poskytovatel logistiky pro automobilový průmysl, získala od firmy Toyota Motor Europe certifikát za management nákladů v letech 2019 až 2020. Společnost Gefco obdržela toto ocenění za mimořádný výkon v oblasti řízení nákladů již podruhé.

Již 20 let společnost Gefco úzce spolupracuje s evropskými týmy společnosti Toyota a poskytuje řešení na míru, která zlepšují příchozí obchodní operace. Řešení společnosti Gefco s názvem Control Tower je v plném souladu s principy kaizen společnosti Toyota, zaměřenými na trvalé zlepšování, a bylo navrženo ke zvyšování efektivity a produktivity prostřednictvím lepšího inženýringu a úzké spolupráce.

„Těší nás, že jsme ocenění za kontinuální zlepšování produktivity každodenních operací společnosti Toyota opět získali,“ řekl Emmanuel Arnaud, výkonný viceprezident Gefca pro obchod a marketing. „Naše řešení Control Tower vzniklo ve spolupráci s firmou Toyota, a to s cílem naplnit specifické potřeby producenta vozů a pomoci dosáhnout očekávané výsledky. Oboustranný úspěch je vystavěn na úzké spolupráci, flexibilitě a schopnosti využít příležitosti pro vytvoření nákladově efektivních řešení. Ocenění od společnosti Toyota je pro nás jednou z cest, jak naplňovat motto společnosti Gefco, ‘Partners, unlimited’," dodal.

Související