Tým logisticko-technologické firmy Zásilkovna posiluje na pozici marketingové manažerky pro Českou republiku a Slovensko Aneta Uhlíková. Bude zodpovědná za veškeré marketingové aktivity Zásilkovny na českém a slovenském trhu. Půjde především o B2B a B2C komunikaci směrem k internetovým obchodům, e-shopovým řešením, agenturám a výdejním místům, řízení performance kampaní a nákupu médií pro kampaně.

„Skupina Packeta roste každým rokem o více než 100 procent. Také v letošním roce máme ambiciózní cíle jak v České republice, tak i na všech zahraničních trzích, kde působíme. S tím souvisí stále větší požadavky všech našich firem ve skupině na komunikační a marketingovou podporu,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel Zásilkovny. Aneta Uhlíková si je podle svých slov vědoma, že přichází firmy, která má vysoké ambice. „Na spolupráci s kolegy v Zásilkovně i v Zásielkovni se moc těším,“ dodala.

Do Zásilkovny přichází Aneta Uhlíková (28) ze společnosti Kika, kde pracovala na stejné pozici. Pracovala také ve vydavatelství Mladá fronta. Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na ČZU v Praze. Mezi její zájmy patří sport, cestování a dobré jídlo.

Související