Největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873 spustil v létě e-shop se svými produkty. Minerální vody, ochucené nápoje a další výrobky ze svého portfolia doručoval zprvu zákazníkům v Praze. Nyní expanduje i do krajských měst a láká na dopravu zdarma.

Vytvořením digitálního prodejního kanálu vyšla Mattoni 1873 vstříc zákazníkům v době karanténních opatření. Realizace se nastartovala rychle a během tří měsíců vznikla nová platforma pro přímý online prodej. První rozvozy putovaly po Praze a okolí.

„Nový e-shop je určen všem, kteří si potřebují zajistit nápoje rychle, snadno a s doručením až ke dveřím. Disponujeme širokým portfoliem nealkoholických nápojů včetně snacků, takže si vybere opravdu každý a do konce října mu zboží doručíme zdarma,“ popisuje zacílení e-shopu Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Minimální objednávka jsou tři balení a kurýři jsou schopni produkty doručit i do druhého pracovního dne. V první fázi byl rozvoz jen po Praze a okolí, od středy 14. října rozšířila firma rozvoz do větších měst ve všech krajích. Konkrétně jde o Brno město, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nymburk, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň město, Přerov, Prostějov, Ústí nad Labem a Zlín.

Od počátku listopadu zaplatí zákazník za menší nákup 49 korun a doručení zdarma získá až při objednávce v hodnotě nad 799 korun. Mattoni 1873 dbá na bezpečnost, proto zachovala hygienická opatření platná v době karantény. Kurýři mají jednorázové roušky a rukavice, mezi každým závozem se vozy dezinfikují.

Kromě prémiových produktů má Mattoni 1873 pro své zákazníky připraveny dárkové předměty, zajímavé soutěže a speciální produktové kampaně s možností výher. Právě například běží Pepsi Retro kampaň. E-shop nabízí kromě minerálních vod Mattoni a Magnesia i další produkty Mattoni 1873 - ochucené nápoje, džusy, produkty Pepsi a snacky.

Od roku 2012 putují minerálky a další nealkoholické nápoje z Kyselky u Karlových Varů do distribučních center po železnici. A v únoru jsme psali, že firma Mattoni 1873 oslavila již půlmiliontou paletu na kolejích.

Související