Česká přepravní společnost VCHD Cargo již po páté získala certifikát Czech Stability Award v nejvyšší kategorii AAA. Ten poskytuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením Czech top 100. Certifikát potvrzuje, že jeho držitel přínosně nakládá se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. VCHD Cargo ocenění získala i navzdory složité situaci na trhu s přepravami způsobené celosvětovou pandemií covid-19.

„Naše přepravní společnost má za sebou více než 20letou historii a její hospodaření a rozvoj byly po celou dobu řízeny konzervativní formou z hlediska investic a inovativní formou z pohledu přístupu k zákazníkům a zvyšování kvality služeb,“ říká předseda VCHD Cargo Petr Kozel. Podle něj se ukázalo, že společnost, které má pobočky v Kladně, Brně a Havlíčkově Brodu a nabízí pravidelné linkové přepravy do 72 destinací v Evropě, umí reagovat i na tak náhlý propad trhu, jaký v souvislosti s přísnými opatřeními přijatými v rámci boje proto šíření cividu-19 přišel v prvním čtvrtletí tohoto roku. „Spolehlivost a jistota začíná být na trhu opět ceněnou hodnotou,“ dodal Petr Kozel.

Ocenění Czech Stability Award je prestižní nezávislý rating firem s přísnými kritérii hodnocení, jehož historie sahá až do roku 1908. Mohou ho získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: AAA, AA a A a potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Na certifikát s hodnocením AAA až A dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice.

Související