Společnost Dáme jídlo dokončuje přípravy na rozšíření svého působení v Karviné. Dojde k němu v pondělí 24. srpna a tamější zákazníci si tak už brzy budou moci objednat ze zhruba dvou desítek karvinských restaurací se všemi službami, jež Dáme jídlo nabízí - pestrou nabídkou pokrmů, doručením do 30 minut, širokými platebními možnostmi či přehlednou a jednoduchou platformou.

“O Karvinsku se teď mluví především v souvislosti s tamní epidemiologickou situací. Proto jsme rádi, že můžeme zrovna v tomto náročném období obyvatelům města přinést dobrou zprávu o rozšíření našeho rozvozu,” říká výkonný ředitel společnosti Dáme jídlo Filip Fingl.

Karvinští zákazníci získají na konci léta přístup ke kompletnímu servisu, který Dáme jídlo nabízí. Jde například o doručení objednávky do 30 minut, možnost objednávat jídlo nejen na webu a mobilním webu, ale také prostřednictvím mobilní aplikace, či široké platební možnosti zahrnující kromě platebních karet také hotovost nebo službu Twisto. Během podzimu přibude také varianta úhrady stravenkami nebo prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.

Z příchodu Dáme jídlo do Karviné budou moci těžit také restaurace, jež se do spolupráce s největší českou službou rozvozu jídla zapojí. Prostřednictvím platformy získají nové objednávky, jež řadě z nich mohou pomoci udržet zaměstnance v situaci, kdy se poptávka po stravovacích službách po skončení omezení volného pohybu osob zvedá jen postupně. Tak jako je tomu i ve zbytku republiky, poskytne Dáme jídlo karvinským restauracím rovněž podporu při zavádění rozvozu.

Související