Obchodní aktivity Zásilkovny, české logisticko-technologické firmy, řídí nově Jan Došlý. Jeho hlavním úkolem budenastavení nové obchodní strategie. Kvalitu služeb a produktů Zásilkovny bude zajišťovat nové oddělení Kvality a procesů. Ředitelem nového oddělení se stal Dalibor Svoboda.

„Jenom v Česku máme letos ambici růst o více než 100 procent. Věřím, že nám ji Honza pomůže naplnit. Úkolů nás letos čeká mnoho. Kromě akvizic a péče o stávající klienty a uvádění nových produktů na trh, připravujeme také novou obchodní strategii,“ říká Simona Kijonková, šéfka skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny. „Přestože pro nás byla kvalita našich služeb a produktů vždy prioritou, jejich udržení je při velikosti a rychlosti růstu celé skupiny Packeta stále složitější. Proto jsme se rozhodli vytvořit zcela nové oddělení zaměřené právě na kvalitu. Pro naše klienty je to jasný vzkaz – chceme být ještě lepší. “

Podle Jan Došlého představuje "postcovidová" doba velkou příležitost k další expanzi. David Svoboda dodal, že zákazníci Zísilkovny mají být maximálně spokojeni, a pokud se případně stane chyba, nesmí se opakovat.

Jan Došlý (43) vystudoval marketing, sportovní management a psychologii. Do Zásilkovny přichází s bohatými zkušenostmi z řízení obchodu a marketingu. Pracoval například ve společnostech Alpine Pro, KIT Digital Inc, Cerva Group nebo elem6.

Dalibor Svoboda (45) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. V oblasti kontroly a zlepšování kvality má za sebou dlouholetou praxi, 17 let zodpovídal za quality management ve firmě Globus ČR, dále pracoval například v oblasti zdravotnictví.

Dalibor Svoboda (45) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze.
Dalibor Svoboda (45) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze.                            Foto: Zásilkovna
Související