Představitelé společnosti Emirates SkyCargo a nejlepší prodejci jejich služeb v České republice.
Představitelé společnosti Emirates SkyCargo a nejlepší prodejci jejich služeb v České republice.
autor: Emirates SkyCargo

Ceny byly předány nejlepším prodejcům na základě jejich obchodních úspěchů a míry využití služeb společnosti Emirates SkyCargo v roce 2015. Ceny předávali Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku, a Jakub Kolář, manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku. Z oceněných společností přišli ceny přebrat Věroslav Kubalčík, manažer letecké nákladní dopravy pro Ostravu v DHL Global Forwarding, Tomáš Škoch, ředitel letecké nákladní dopravy Schenker v České republice a Martin Režný, Business Development Airfreight pro Kühne + Nagel.

Emirates SkyCargo působí na českém trhu od roku 2010. Denní linka do Prahy je v současné době obsluhována moderním letounem Boeing 777-300 ER. Od 1. května 2016 bude Českou republiku se 150 destinacemi v 80 zemích světa spojovat letoun Emirates Airbus A380.

Mezi nejčastější produkty vyvážené Emirates SkyCargo patří české sklo, strojírenské výrobky a náhradní díly pro automobilový průmysl. Tyto produkty jsou pravidelně distribuovány na trhy na Blízkém východě a dále. Emirates SkyCargo na každém letu z a do Prahy přepraví každý den až 23 tun nákladu.

Autoři: Vojtěch Kolář