Na veletrhu For Logistic se prezentují firmy z oblasti dopravy, infrastruktury, logistiky, skladování a manipulace. Stejně jak v předchozích letech převzalo záštitu nad akcí Ministerstvo průmyslu a obchodu, dále pak hlavní město Praha a ČVUT.

Součástí doprovodného programu bude například seminář na téma „Podpora inovačních firem v průmyslu“ organizovaný společně Technologickým centrem AV ČR a Inženýrskou akademií ČR. Mezi dalšími tématy se objeví: „Efektivní výroba a lean v českých podmínkách“, „Podzemní doprava materiálu“, „Celní procesy a jejich efektivní využití v mezinárodním obchodě“, „Kvalitní logistické řešení dnes znamená Váš úspěch v budoucnu“ a další.

Mezi vystavovateli bude například Aero Vodochody, které chce na veletrhu primárně ukázat své současné i plánované projekty a nabídnout nová pracovní místa. Beewatec představí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing.

Představí se také Evropská paletová asociace (EPAL), která je garantem pro výrobu standardních europalet podle normy UIC s nezávislou kontrolou kvality.

Společnost Kardex Remstar bude prezentovat moderní skladovací systém výtahového typu a typu páternoster a také novou generaci softwaru pro správu skladu. Firma Kasys představí automatizované systémy, které se využívají např. jako výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady, sklady náhradních dílů a další.

Maurice Ward Group bude prezentovat své služby v mezinárodní přepravě, logistice, skladování a celní deklaraci, od automobilového průmyslu, letectví, maloobchodu či elektroniky po přepravu uměleckých předmětů a nákladných projektů.

Universal Transport Praha se zabývá především nestandardní přepravou nadrozměrných a těžkých nákladů. Firma představí svá řešení pro zákazníky z oblastí, jako je stavebnictví, větrná energie, kolejová vozidla nebo průmyslové stroje.

Související