Jedná se o první ze tří industriálních nájemních objektů o celkové rozloze 52 tis. m2 nájemních prostor připravovaných v Technologickém parku Olomouc-Hněvotín. Ten leží přímo na exitu 37 rychlostní komunikace R46 na jihozápadním okraji města v bezprostřední blízkosti křižovatky R46 a R35.

Investorům je v současnosti v rámci tzv. I. etapy Technologického parku Olomouc-Hněvotín k dispozici dalších 300 tis. m2 pozemků, které jsou kompletně napojeny na veškeré inženýrské sítě a potřebnou dopravní infrastrukturu.

„Realizací vlastní nájemní haly a současně i přípravou dalších dvou nájemních objektů vycházíme vstříc investorům hledajícím disponibilní moderní průmyslové nemovitosti v Olomouci a okolí. Jednotlivé požadované prostory budou na míru přizpůsobeny potřebám nájemců. Jsme připraveni rovněž nabídnout prodej pozemku, výstavbu objektu do osobního vlastnictví či dlouhodobého pronájmu,” říká Bohumil Mach, ředitel společnosti Gemo Development.

tpo 02

„Park má obrovský potenciál nejen pro výrobní a logistické společnosti, ale také výzkumná a vývojová střediska. Dlouhodobě v Olomouci neexistují volné moderní průmyslové prostory. Park tedy nabízí vhodné řešení pro vyplnění díry na trhu a zároveň může nabídnout zajímavou alternativu k průmyslovým nemovitostem v Brně,” dodává Jaroslav Kaizr ze společnosti Cushman & Wakefield.

Dokončení stavby je naplánováno na konec května 2014. Halový objekt byl navržen s důrazem na maximální flexibilitu a efektivnost tak, aby vnitřní dispozice mohly být průběžně upravovány a dovybaveny dle požadavků jednotlivých nájemců. V nabídce jsou nájemní jednotky již od 1250 m2.

Související