„Pro CCS to není jen odměna, ale také velký závazek vůči našim zákazníkům a povzbuzení ve snaze udržet si jejich spokojenost s podporou a dalším vývojem produktu,“ řekl ředitel telematiky CCS Aleš Baran, který prestižní ocenění převzal.

Desetičlenná odborná porota ocenila produkt, který působí na trhu již přes 10 let a může se pyšnit pozicí jednoho z nejrozšířenějších systémů monitoringu vozidel a strojů v České republice i na Slovensku. CCS Carnet v současnosti využívá více než 4000 firem pro téměř 50 tis. vozidel.

Systém funguje velice jednoduše. Ve vozidlech jsou instalované GPS jednotky a jejich polohu zjišťují GPS satelity. Firma tak má nepřetržitý a přesný přehled o svém vozovém parku. Při propojení s tankovacími kartami CCS získá klient on-line přehled o nákladech na vozidlo.

Hlavním benefitem používání monitoringu CCS Carnet je, mimo úspor nákladů na provoz firemního vozového parku, uživatelská příjemnost a způsob kontroly firemní flotily prostřednictvím řady jednoduchých manažerských reportů identifikujících prostory pro zlepšení.

ALD Automotive Fleet Awards je domácí specializovaná anketa zaměřená na správu vozových parků a firemních automobilů. Pořádá se od roku 2008 a jejím cílem je ocenit produkty, služby a osobnosti, které v tomto segmentu vynikají. Vyhlašovatelem soutěže je časopis Fleet firemní automobily a odborný server iFleet.cz.

Související