K pronájmu se nabízejí moderní jednotky s možností dělení prostoru začínajícím už na 190 m2, které budou flexibilně přizpůsobeny dle požadavků budoucího nájemce. Ke každé jednotce je k dispozici administrativní zázemí vybudované na míru budoucího uživatele.

„Klienti, kteří si pronajmou jednotky pro účely skladování a výroby, jistě ocení možnost nakládání zboží přímo z nakládacích můstků, přístup z úrovňového vjezdu nebo možnost instalace portálového jeřábu. Součástí areálu jsou také reprezentativní administrativní prostory vhodné rovněž jako sídlo společnosti a samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst,“ uvedl Jakub Holec ze společnosti 108 Agency, která má na starosti komplexní správu areálu a jeho pronájem.

„Našim nájemcům se vždy snažíme vyjít vstříc a přizpůsobit jim prostor na míru dle jejich představ. Dispozici administrativních prostor i volbu použitých materiálů vždy s nájemci důkladně vybíráme a konzultujeme,“ dodává Jakub Holec.

Areál Zdiby v lokalitě Praha–východ tvoří dva halové objekty A a B o celkové výměře 10 tis. m2. V další fázi se plánuje výstavba budovy C o ploše 4000 m2, kde vzniknou prostory vhodné pro provoz tzv. Small Business Units – malých skladově-obchodních jednotek, které jsou velmi populární v západní Evropě. Areál je dobře dostupný z centra města (do 20 minut), přímo před areálem je zastávka MHD a v blízkosti přibližně 12 mil. se nachází stanice metra C Kobylisy. Areál je dobře napojen na dálnici D8.

Související