Firma si v parku pronajala skladové a kancelářské prostory o ploše téměř 7,5 tis. m2. Ze západní části Prahy bude zásobovat Českou i Slovenskou republiku.

Nájemce přivedla poradenská společnost Cushman & Wakefield, která zastupovala developera a vlastníka projektu, britskou společnost Segro.

„Předností hostivického parku Segro Logistics Park Prague je kombinace bezprostřední blízkosti města Prahy i mezinárodního letiště a současně výborná dopravní obslužnost. Park je dlouhodobě plně pronajatý. Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu nových klientů připravuje Segro další výstavbu na rok 2014,” říká Ferdinand Hlobil, vedoucí středoevropského průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

„Letos jsme zahájili výstavbu nové infrastruktury s cílem zvýšit standard stávajícím nájemcům a umožnit další expanzi parku. V současné době dokončujeme nový sjezd z rychlostní komunikace R6 směrem na Karlovy Vary a první halu nové etapy výstavby našeho parku,” vysvětluje David Plzák, development manager společnosti Segro.

Vizualizace budoucí podoby areálu Segro Logistics Park Prague
Související