Objekty byly navrženy tak, aby mohly být upraveny a dovybaveny dle požadavků jednotlivých nájemců. V nabídce jsou nájemní jednotky již od 1000 m2.

Technologický park Olomouc je výjimečný svoji lokalitou. Majetkově ucelená plocha o rozloze 95 ha se nachází na jihozápadním okraji krajského města Olomouce vedle křižovatky rychlostní komunikací R46 a R35 ve směru na Brno, Ostravu a Hradec Králové. Území je koncepčně rozděleno do tří samostatných etap.

„V České republice dnes existuje jen velmi málo průmyslových zón této velikosti připravených k okamžité výstavbě. Vzhledem k pozitivnímu vývoji poptávky na trhu očekáváme rostoucí zájem o průmyslové prostory v této lokalitě,” říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch ve společnosti Cushman & Wakefield.

„Po vydání stavebního povolení zahajujeme během letošního července realizaci výstavby první nájemní budovy v areálu. Volné průmyslové prostory v našem parku tak mohou být zájemcům k dispozici již na konci tohoto roku. Požadované prostory budou na míru přizpůsobeny potřebám jednotlivých nájemců. Jsme připraveni rovněž nabídnout prodej pozemku či výstavbu objektu do osobního vlastnictví,” říká Bohumil Mach, ředitel společnosti Gemo Development, která projekt realizuje.

 

 

Související