V roce 2012 narostly aktivity společnosti v oblasti leteckých a námořních přeprav oproti roku 2011 o více než 80 % a společnost plánuje v této oblasti další rozšiřování portfolia služeb. Nová pobočka na pražském letišti bude zaměřena právě na letecké a námořní zásilky.

"Otevření pobočky na pražském letišti nám umožní být flexibilnější a zlepšit služby klientům především v oblasti fyzického odbavení a celního projednání zásilek přímo na letišti,“ uvedl Petr Zaoral, manažer Oddělení leteckých a námořních přeprav. "Důležitým aspektem je také zlepšení a kontrola značení a přebalení zásilek nebo například zajištění fotodokumentace. Naše pobočka bude schopna pružně reagovat na nárůst počtu nestandardních požadavků a přání zákazníků.“

Mezi hlavní aktivity společnosti GEFCO v oblasti leteckých a námořních přeprav patří především realizace letecké nebo námořní přepravy z místa odevzdání až do místa určení (door-to-door), které firma poskytuje díky celosvětové síti poboček a partnerů.

Mezi služby, které jsou v současné době pro klienty společnosti GEFCO v ČR nejzajímavější, bezpochyby patří letecké přepravy na lince Praha - Šanghaj.Právě zde GEFCO díky konsolidaci zásilek nabízí klientům optimalizované sazby, a tedy značnou úsporu nákladů v oblasti přeprav, které jsou jinak považovány za nejnákladnější.

Související