Do další nově vzniklé dceřiné společnosti GO! Benelux budou integrování současní partneři v zemích Beneluxu, GO! Länder zahrne Německo, Dánsko a Švýcarsko. Společnost tak bude pro své zákazníky transparentnější a zároveň rozšíří nabídku svých služeb do dalších regionů.
V České republice GO! v loňském roce přepravila meziročně o 8 % více zásilek. Nepodařilo se tak navázat na obrovské růsty v předchozích dvou letech (v roce 2010 nárůst počtu zásilek o 67 %, v roce 2011 o 30 %). Podle ředitele české a od loňska i polské pobočky firmy Martina Koči je důvodem především loňská koncentrace na polský trh, který nabízí velký růstový potenciál. „V České republice chceme v letošním roce rozvíjet naši síť ve středních a západních Čechách a na jižní a Severní Moravě. V celém regionu CEE bychom chtěli v letošním roce posílit pozici GO!, především v Polsku, které dosud bylo obratově a co do počtu zásilek zhruba na 40 % výkonů české pobočky,“ říká Martin Koča.

Firma rovněž v rámci svého oborového řešení Life Science zavádí nový produkt – přepravu chlazených zásilek v chladicích boxech s aktivním chlazením na teplotu od 0 do 20 °C. Rozšiřuje také možnosti přepravy zásilek v teplotním režimu – pasivní chlazení gelovými vložkami.
V současné době je podíl společnosti GO! na českém trhu mezinárodních expresních zásilek podle odhadu jednatele Martina Koči zhruba 3 až 5 %, ve střednědobém horizontu by firma chtěla dosáhnout zhruba 10- až 15% podílu.

Související