Tato nová služba je rozšířením portfolia zásilkových služeb UPS Worldwide Express. Nabízí zákazníkům možnost propojení rychlé přepravy zásilek a nákladní dopravy. Zákazníci tak mohou poslat více než 70kg palety podobně jako menší balíkové zásilky, a to prostřednictvím globální letecké sítě UPS z 37 destinací – včetně České republiky – do 41 cílových zemí a teritorií.

Tato služba zajišťuje noční přepravu z Evropy, Asie, Tichomoří a Severní i Jižní Ameriky do Spojených států, a dále přepravu do dvou dnů z Asie, Tichomoří, Severní a Jižní Ameriky do Evropy. Součástí služby je doručení v konkrétní den v režimu door-to-door s garancí vrácení peněz v případě prodlení (za daných podmínek).

Podobně jako celosvětové expresní služby firmy i přeprava UPS Worldwide Express Freight zahrnuje automatizované odeslání, sledování přepravy on-line a možnost proaktivního oznámení. Kromě toho jsou data o expresní nákladní přepravě a přepravě malých zásilek sloučena na jednom účtu.

„Pro naše zákazníky je důležitá rychlost, spolehlivost a sledovatelnost přepravy. Ty UPS garantuje prostřednictvím expresních zásilkových služeb. Zákazníci, zejména v průmyslové výrobě, automobilovém průmyslu, v high-tech, maloobchodním a zdravotnickém segmentu, si vyžádali stejnou službu také u urgentní nákladní přepravy,“ řekl Ed Buckley, prezident pro marketing společnosti UPS.

Související