GEFCO Maroko podepsalo smlouvu s "Automobil Chérifienne Centrale" (CAC)

GEFCO nedávno získalo velkou zakázku od společnosti "Automobil Chérifienne Centrale" (CAC), která je výhradním marockým dovozcem značek Porsche, Audi, Volkswagen a Škoda.
Od 1. prosince 2011, jsou všechna vozidla společnosti CAC, která jsou dovezená z Německa, Belgie a Argentiny, shromažďována v sídle společnosti GEFCO Maroko v Tit Mellilu. Automobilové středisko, které má kapacitu 4.200 vozů a které přebírá tato vozidla, je zodpovědné za jejich skladování a celostátní distribuci. Nová smlouva posiluje přítomnost společnosti GEFCO v Maroku. Skupina GEFCO již poskytuje tuto nabídku služeb celou řadu let pro jiné automobilové značky, jako jsou Citroën, Peugeot, Nissan, Renault a Dacia.

Ve zkratce

GEFCO Rumunsko otevře novou logistickou platformu v obci Joita

GEFCO Rumunsko otevřelo novou logistické platformu v obci Joita, nedaleko Bukurešti v průmyslovém parku Prologis. První náklad, který byl odbaven, obsahoval patnáct počítačů darovaných společností GEFCO Rumunsko státní škole v obci Macea, malé vesnici v provincii Arad v severozápadním Rumunsku.

Christophe de Korver, generální ředitel společnosti GEFCO Rumunsko řekl o této operaci: "Tento dar byl symbolicky vybrán jako první operace zpracovaná v novém skladu. Potvrzuje závazek společnosti GEFCO k rozvoji místních komunit v místech, kde působí. " Logistická platforma společnosti GEFCO v obci Joita má rozlohu 4.500 m2, vlastní certifikát kvality ISO 9001 a je rovněž v souladu se standardy ochrany životního prostředí dleISO 14001. Pro splnění požadavků zákazníků v celé řadě odvětví nabízí nová logistická platforma celou řadu služeb, včetně skladování, řízení zásob, převozu nebo kompletace a vyskladnění.

GEFCO Argentina získala uznání v řízení lidských zdrojů

Již druhým rokem se zúčastnila argentinská pobočka společnosti GEFCO průzkumu týkajícího se firemní sociální politiky, který byl proveden časopisem Apertura. Výsledky ukazují žebříček nejlepších zaměstnavatelů v Argentině. GEFCO Argentina je jediná logistická společnost, která byla zahrnuta do konečné klasifikace a která se umístila na 31. příčce z více než 300 společností, jejichž zaměstnanci jsou v počtu 200 až 1.000, a to včetně velkých společností jako je Coca-Cola, Procter & Gamble, Novartis, DuPont a SAP.

GEFCO Rumunsko obdrželo ocenění za výkon

V Rumunsku společnost GEFCO obdržela ocenění za technické provedení. V rámci slavnostního ceremoniálu Gala Tranzit, který byl organizován časopisem Tranzit, získala společnost GEFCO Rumunsko ocenění s názvem: "Nejefektivnější logistický operátor v Rumunsku“. Společnost GEFCO byla vybrána na základě těchto kritérií: nejlepší marže v letech 2008 - 2010 a nejvíce diverzifikovaná struktura portfolia zákazníků, ke kterým patří nejen oblast automobilovému průmyslu, ale také maloobchod, domácím spotřebiče a potravinářský průmysl.

GEFCO Argentina spolupracuje s PSA ohledně filantropické iniciativy na podporu vzdělávání

V dubnu 2011 spojila síly společnost GEFCO Argentina s PSA Peugeot Citroën v nové humanitární kampaň: "Guardianes de la Educación" (strážci vzdělávání). Cílem této kampaně blo zvýšit povědomí o bezpečnosti silničního provozu a poskytnout technické informace mladý lidem.
V červnu 2011 začalo GEFCO a PSA distribuci příruček pro bezpečnost silničního provozu s tipy na bezpečnou jízdu. Ve stejné době, společnost Citroën Argentina věnovala do padesáti národních škol "sadu s nářadím", vzdělávací balíček, který umožňuje školám, aby zahrnovala bezpečnost silničního provozu ve svých vzdělávacích programech.
PSA Peugeot Citroën rovněž věnovala svá vozidla do několika odborných zařízení. Bezplatné doručení vozidel zajišťovala společnost GEFCO Argentina.

GEFCO obnovilo design svých firemních webových stránek:

Seznamte se s novým redakčním obsahem na http://www.gefco.net

Související