GEFCO nabízí nové služby pro střední Asii
Společnost GEFCO otevřela 1. října novou trasu mezi Lotyšskem a střední Asii. Tato nová trasa bude sloužit k poskytování dodávek nových vozidel do Kazachstánu, Uzbekistánu, Mongolska a Tádžikistánu. Vozidla jsou jednou týdně vyzvednuta v Neuseddinu u Berlína v Německu a poté přepravena do nového depa pobočky GEFCO Pobaltí v litevském Vilniusu. Tam jsou naložena na vlak a dopravena do cílové destinace, včetně Almaty v Kazachstánu, kde společnost GEFCO nedávno otevřela svou pobočku.
Tato nová multimodální trasa mezi pobaltskými státy a střední Asií rozšiřuje nabídku společnosti GEFCO, která zahrnuje obecnou nákladní dopravu provozovanou skrze projekt EMMA (Eurasian MultiModal Alliance), což je společný podnik vytvořený společností GEFCO a lotyšskou železnicí SRR. Zákazníci tak mají zaručenou kvalitu dodání, flexibilitu při volbě dopravy, včetně jednotkových zásilek.

GEFCO Maroko na letecké výstavě v Casablance
Společnost GEFCO se účastnila letecké výstavy Aerospace Meetings Casablanca, která se konala ve dnech 19. až 21. září 2011 v marocké Casablance. Tato událost odráží rostoucí význam letectví v ekonomice této země a pro GEFCO je příležitostí prezentovat své nabídky určené pro tento průmysl. GEFCO Maroko a GEFCO Toulouse zřídily obousměrné silniční spojení mezi Casablancou a Toulouse a nabízejí společnostem služby s přidanou hodnotou založené na klíčových výhodách skupiny GEFCO: vysoká dovozní kapacita, včasné dodání a pomoc s celním a daňovým řízením. GEFCO dále v letošním roce posílila své vazby na letecký průmysl a to díky své pověsti a zkušenosti, kterou v této oblasti má.

Společnost Mercurio - Pallia vyhrála cenu personálního managementu
Společnost Mercurio - Pallia, jež převzalo GEFCO dne 9. května 2011, získala cenu personálního managementu v druhém ročník soutěže India Road Transportation Awards 2011. Soutěž udělovala ceny uznávaným místním subjektům na indickém trhu přepravy a logistiky za podpory hlavního sponzora společnosti Ceat.

Související