GEFCO Rumunsko vyhodnoceno jako "logistický integrátor" číslo 2

V roce 2011 zveřejnil finanční magazín Ziarul Financiar obchodní ohodnocení jednotlivých společností a ten řadí GEFCO Rumunsko na druhou pozici jako logistického integrátora v roce 2011 hned za Schenker Romtrans. Hodnocení je založeno na hospodářských výsledcích v roce 2010. V roce 2010 ohlásilo GEFCO Rumunsko tržby ve výši 33 milionů EUR, což reprezentuje nárůst o 44% oproti roku 2009. Hlavním cílem rumunské dceřiné společnosti bylo proniknout mezi první tří největší logistické integrátory. Mise splněna!

Společnost Mercurio - Pallia získala cenu personálního managementu

Společnost Mercurio - Pallia, jež převzalo GEFCO dne 9. května 2011, získala cenu personálního managementu v druhém ročník soutěže India Road Transportation Awards 2011. Soutěž udělovala ceny uznávaným místním subjektům na indickém trhu přepravy a logistiky za podpory hlavního sponzora společnosti Ceat.

GEFCO Španělsko zkoumá kritéria pro výběr poskytovatele dopravních služeb

GEFCO Španělsko ve spolupráci s European University of Madrid a společností Wtransnet provedla průzkum, který zahrnuje 763 španělských firem ohledně stanovení jejich hlavních kritérií při výběru přepravní služby.
Průzkum odhalil, že nejdůležitějším kritériem je spolehlivost, dále následují finanční zdroje dodavatelů, jejich schopnost se přizpůsobit požadavkům podnikání a posledním důležitým kritériem jsou náklady. Tento průzkum je součástí úsilí společnosti GEFCO Španělsko spolupracovat s vysokými školami tak, aby lépe porozumělo požadavkům trhu a potřebám svých zákazníků.

GEFCO obnovilo design svých firemních webových stránek:

Seznamte se s novým redakčním obsahem na http://www.gefco.net

Související