GEFCO dává všem svým modelům nový vzhled. Soupravy, návěsy, dodávky, návěsy pro přepravu vozidel, železniční vozy a kontejnery budou předvedeny v novém odstínu modré spolu s grafickým motivem a sloganem skupiny. Cílem je zviditelnění značky a dynamičtější image. Nový emblém bude předveden v jedné ze dvou forem v závislosti na typu vozidla:

Vozový park skupiny (a část spravované flotily) představí logo GEFCO spolu se sloganem "Logistika pro výrobce" a světle modrým motivem. Oba motivy budou umístěny na obou stranách vozidla.

Pronajaté vozy budou mít i nadále bílé tahače, ale budou obsahovat i modrý pruh s logem a sloganem.

Vozidla GEFCO jsou hlavní nosiče image celé skupiny. Všechna nabydou nový design během postupné obnovy vozového parku. Mezi první země budou patřit Francie, Španělsko, Velká Británie, Rusko a Německo.

Slogan skupiny podtrhuje novou vizuální identitu
Nové prvky jsou určeny k prezentaci sloganu GEFCO "Logistika pro výrobce", který mezinárodním společnostem přináší jasné poselství. Slogan byl představen v roce 2004 a řadí GEFCO na pozici specialisty ve svém oboru. Zároveň odráží čtyři klíčové hodnoty značky.

Úzké vztahy s výrobci
Skupina GEFCO sdílí stejnou kulturu a mluví stejným jazykem jako její zákazníci. Její logistická řešení jsou šitá na míru aktuálním potřebám a uznávaná v dané oblasti.

- Mezinárodní dynamiku
GEFCO využívá inovativní importní a exportní logistická řešení pro podporu výrobců z celého světa.

- Přísné provozní normy
GEFCO jako firma s kořeny v automobilovém průmyslu zavádí přísné normy pro své zákazníky ze všech odvětví a dodává robustní řešení, která udržují toky v pohybu.

- Zákaznické inovace
Inovace pro výrobce znamená dodávat řešení pro dodavatelské řetězce v kratších a spolehlivějších časových termínech, optimalizované náklady a vysoce kvalitní služby.

Související